کاربرد تلویزیون در دکوراسیون اداری چیست؟

زمان مطالعه: 3 دقیقه کاربرد تلویزیون در دکوراسیون اداری چیست؟ استفاده از تلویزیون در محیط اداری می تواند کاربردهای بسیاری برای افراد داشته باشد، تلویزیون ها در کسب و کار های مختلف جز لوازم های ضروری هستند که برای اطلاع رسانی، نمایش منوی خدمات و محصولات به کار می روند. در این مقاله قصد داریم  شما را با کاربرد ...

3 دقیقه
0 دیدگاه
شاریس
زمان مطالعه: 3 دقیقه

کاربرد تلویزیون در دکوراسیون اداری چیست؟ استفاده از تلویزیون در محیط اداری می تواند کاربردهای بسیاری برای افراد داشته باشد، تلویزیون ها در کسب و کار های مختلف جز لوازم های ضروری هستند که برای اطلاع رسانی، نمایش منوی خدمات و محصولات به کار می روند. در این مقاله قصد داریم  شما را با کاربرد های تلویزیون در دکوراسیون اداری آشنا کنیم:

کاربرد های استفاده از تلویزیون در محیط اداری

امروزه بسیاری از کسب‌ و کارها از تلویزیون برای اهداف تبلیغاتی استفاده می‌کنند. در واقع از این طریق، برند، محصولات و خدمات خود را معرفی می‌کنند.
از کاربرد های دیگر تلویزیون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • استفاده از تلویزیون در محیط کار برای جذب مشتری

استفاده از تلویزیون در محیط هایی مانند کافی شاپ، رستوران، مراکز خرید و لابی هتل هتل ها می تواند باعث جذب مخاطبان و مشتریان شود. چرا که بسیاری از افراد برنامه های خاصی مانند اخبار، مسابقات ورزشی و تبلیغات جذاب را دنبال می کنند و با تماشای این برنامه ها، از انتظار کشیدن برای دریافت خدمات خسته نمی شوند.

 • استفاده از تلویزیون برای اطلاع رسانی

تلویزیون در محیط هایی مانند شرکت ها و ادارات می تواند به عنوان یک ابزار موثر برای اطلاع رسانی به کارکنان و ایجاد ارتباط با آن ها باشد. این ابزار برای اخبار و رویداد های مهم در سازمان های مختلف به کار گرفته می شوند.

کاربرد تلویزیون در دکوراسیون اداری

 • ایجاد سرگرمی برای مشتریان

استفاده از تلویزیون برای محیط هایی مانند مطب پزشکان، دفاتر وکلا، بیمارستان و … که مشتریان بایستی زمان زیادی را برای دریافت خدمات منتظر بمانند، نقش مهمی دارد. در چنین فضاهایی می توان از برنامه های آموزشی و تصاویر مناسبی برای رضایت مشتری استفاده کرد. همچنین آهنگ های ملایم و تصاویر آرامبخش باعث بهبود شرایط ذهنی در بیماران شده و از استرس آن ها می کاهد.

 • استفاده از تلویزیون برای ارائه نکات آموزشی

امروزه در محیط های اداری، فضاهایی به منظور آموزش با ویدیوهای کوتاه برای افرادی که به تازگی استخدام شده اند، طراحی می شود. این کار می تواند افراد را در انجام امور کاری راهنمایی کند.

 • تجهیز اتاق سرگرمی

امروزه فراهم کردن فضاهایی برای استراحت موقت، سرگرم شدن و تخلیه ذهن از فشارهای کاری و حتی ورزش و بازی، در طراحی دکوراسیون اداری شرکت‌های مدرن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

 • استفاده از تلویزیون برای ارائه اطلاعات در جلسات

یکی دیگر از کاربردهای تلویزیون در محیط اداری، استفاده از آن برای نمایش ارائه‌های مختلف در اتاق کنفرانس است. وجود تلویزیون‌هایی در فضاهای مختلف شرکت کمک می‌کند تا کارکنان با دریافت اطلاعات از یک منبع ثابت و به صورت هماهنگ با یکدیگر به پیشبرد امور بپردازند. از سویی در این شرایط برخی فعالیت‌های کاری با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌شود. از این شیوه می‌تواند در کسب‌ و کارهای مرتبط با بورس و… برای نمایش آخرین قیمت‌ها، تغییرات و نمودارها استفاده کرد.

نکات مهم در مورد جایگاه تلویزیون

همانطور که به آن اشاره کردیم، جایگاه تلویزیون، نقش مهمی در افزایش توجه مشتریان و بهبود روابط بین کارکنان دارد. ما در ادامه چند مورد از نکات مهم در مورد جایگاه تلویزیون در محیط مسکونی و اداری را ذکر خواهیم کرد:

 1. شما می توانید برای کاهش اثرات تلویزیون از سنگ نمک و گیاهان زنده در نزدیکی تلویزیون چه در خانه و چه در محیط اداری استفاده کنید.
 2. بهترین زاویه ی چیدمان مبلمان، زاویه ای است که در راستای آن تلویزیون قرار بگیرد.
 3. تلویزیون را در فاصله ی مناسبی از مبلمان خود قرار دهید.
 4. تلویزیون را پشت به پنجره نگذارید.
 5. هنگام خرید تلویزیون به سایز کلی محیط مورد نظر برای نصب تلویزیون دقت کنید؛ چرا که به عنوان مثال تلویزیون های خیلی بزرگ برای فضاهای کوچک مناسب نیستند.

 

در آخر

برای خرید مبلمان اداری لاکچری از مبلمان اداری شاریس به روی لینک کلیک کنید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *