صندلی اداری برای افراد وزن بالا

زمان مطالعه: 2 دقیقه صندلی اداری برای افراد وزن بالا یکی از دغدغه های بسیار مهم اداره ها می باشد که کارمندهایی با وزن بالا دارند.یکی از مشکلات اصلی افراد چاق در زمان حضور در شرکت،‌ استفاده کردن از مبلمان اداری مناسب است. در این مقاله به نکات مهم و بهترین صندلی برای افراد چاق اشاره کرده ایم برای ...

صندلی اداری برای افراد وزن بالا
2 دقیقه
0 دیدگاه
شاریس
زمان مطالعه: 2 دقیقه

صندلی اداری برای افراد وزن بالا یکی از دغدغه های بسیار مهم اداره ها می باشد که کارمندهایی با وزن بالا دارند.یکی از مشکلات اصلی افراد چاق در زمان حضور در شرکت،‌ استفاده کردن از مبلمان اداری مناسب است.

در این مقاله به نکات مهم و بهترین صندلی برای افراد چاق اشاره کرده ایم برای مشاهده محصولات خوب و مناسب به سایت مبلمان اداری شاریس مراجعه کنید

ویژگی صندلی اداری برای افراد وزن بالا:

در هنگام خرید صندلی اداری برای افرادی که دارای وزن بالا هستند باید به نکاتی توجه نمایید که در زیر به آنها اشاره کردیم و می تواند کمک کننده شما در خرید باشد.

• یکی از ویژگی های بسیار مهم در هنگام خرید صندلی برای این افراد، حالت طبی و همچنین حالت ارگونومیک صندلی می باشد

• شما باید صندلی را انتخاب نمایید که دوام بالایی داشته باشد و از بدنه ی محکمی برخوردار باشد.

• قسمت نشیمنگاه صندلی باید دارای پهنای مناسب و عرضی بزرگتر نسبت به صندلی های دیگر باشد تا علاوه بر جادار بودن، مانع از بروز فشار بر روی ستون فقرات و فشار مستقیم به باسن شود.

• پشتی باید دارای انحنای مناسب به حالت S باشد تا گودی کمر را به درستی پر کند. علاوه بر آن باید دارای حالت تنظیم باشد و در زوایا مختلف نسبت به وزن و ابعاد تنظیم گردد. هرچه میزان عمق و پهنای پشتی بیشتر باشد برای افراد با وزن بالا مناسب تر است.

• صندلی اداری برای افراد وزن بالا باید دارای جک مقاوم و قابل تنظیم برای میزان ارتفاع باشد تا بسته به وزن و میزان قد آن را تنظیم نمایند.

• بهتر است صندلی ای را انتخاب نمایید که دارای پشتی گردنی باشد و از مهره های گردنی محافظت نماید.

• صندلی باید دارای چرخ باشد تا سهولت در جابجایی را برای افراد چاق محیا سازد. سعی نمایید از جنس مناسب در چرخ ها استفاده کنید چون میزان استحکاک در افراد وزن سنگین بیشتر است.

• صندلی اداری برای افراد سنگین، بهتر است از فوم با دانسیته بالا در ساخت استفاده شده باشد. زیرا دارای حالت برگشت پذیر بوده و عدم افت ضخامت را دارند.

بهترین صندلی برای افراد چاق در اداره

صندلی اداری صندلی  M508 که جایگاه اول را در صندلی های مدیریت برای افراد سنگین وزن به خود اختصاص داده است بر اساس مهندسی ارگونومیک طراحی و تولید شده که پاسخگوی تمام نیاز های افراد سنگین وزن نیز می باشد این صندلی از متریالی با کیفیت مکانیزم دو اهرمه و پایه فلزی ساخته شده که فرد می تواند به راحتی در طول مدت کارش بدون احساس خستگی و ناراحتی روی این صندلی بنشیند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *