میز مدرن

میز چوبی جلو مبلی اداری

میز چوبی پیوسته یکی از اساسی‌ترین اثاثه و اسباب برای چیدمان هر فضای کاری می‌باشد و به طور کلی مکمل مبلمان اداری و سبکی که در اتاق‌های کاری لحاظ می‌شود به شمار می‌آید. به بیانی دیگر یک میز جلو مبلی اداری متناسب به گونه‌ای چشمگیر و ویژه ، چیدمان اتاق‌های اداری را کامل می‌کند و فضا را کاربسته‌تر خواهد کرد.

میز جلو مبلی عاملی ضروری است که به وضع دکور اتاق شما باید تناسب و هارمونی داشته باشد و ضرورت چیدمان را اتاق شما را به بهترین شکل فراهم می‌سازد. مسلماً گزینش اندکی سخت خواهد بود برای این که انتخاب‌های فراوانی در این چارچوب موجود است. یکی از اساسی‌ترین مسائلی که در هنگام انتخاب میز جلو مبلی بایست به آن دقت کرد فرم و طرح میز است. چنان که چیدمان اتاق خود را در نظر دارید خوب است فرم و طرح متناسبی برای میز اتاقتتان گزینش کنید که با مبلمان اداری هارمونی و تطابق داشته باشد.

اگر فضای کاری شما شلوغ و پر تردد است میزهای دایره‌ای شکل و بیضی مانند مناسب‌تر و مسلماً مطمئن‌تر می‌باشند. به جهت ان که کناره‌ها و لبه‌های آن‌ها ظریف و برنده نمی‌باشد ولی میزهای چهارگوشه طویل محیط بیشتری برای جا دادن تجهیزات و اثاثه خود در تصرف شما جای می‌دهند.

دقت کنید فاصله معیار و نرمال را میان میز و هر وسیله دیگر را لحاظ کنید این فضا مساوی با ۷۵ سانتی متر است که به اشخاص امکان رفت و آمد و عبور و مرور راحت را می‌دهد. میزها در نوع‌های گوناگونی عرضه می شوند که از رابطه مقارنی با چیدمان فضای کاری شما برخودار می‌باشند.

در صورتی که چیدمان مد روز و شیک دارید می‌شود از اقسام و طرح‌های صنعتی بهره ببرید که غالباً از جنس برنج ، فولادین ، فلزی می‌باشند. برای میزهای مرسوم و رایج می‌شود از نوع چوبی استفاده کنید که از جنس چوب افرا و بلوط ساخته شده‌اند و برای فضاهای عرفی و رسمی که از جنس چوب‌های گیلاس و گردو ساخته و تولید شده‌اند بهره ببرید که فرم و طرح‌های تیره‌ای دارند.

میزهای چوبی جلو مبلی در اماکن و سالن ‌های اداری کاربردهای زیادی دارند و نمی‌توان فقط یک کاربرد برای آن‌ها ذکر کرد. میز جلو مبلی استفاده‌های متنوعی دارد هنگامی که به نقش و لزوم یک میز چوبی جلو مبلی اداری و مدرن در فضای کاری خود آگاه شدید بی تردید در تهیه و انتخاب آن دقیقه‌ای تامل نخواهید کرد. غالباً نخستین وسیله‌ای که برای زینت چیدمان اتاق کار مهیا می‌شود مبلمان‌های اداری هستند ولی مبلمان اداری بی وجود یک میز لوکس و مناسب ، هر اندازه نیز چشم نواز باشد از طرف دیگر معیوب و ناکامل به چشم می‌آید.

انواع و اشکال میزهای چوبی جلو مبلی اداری

میز چوبی جلو مبلی سفید

چنان چه در پی میزی هستید که با هر چیدمانی هماهنگ شود هستید این انتخاب برای شما مطلوب و کامل به نظر می‌رسد. مزیت این میزها این است که به سبب رنگ سفیدشان با اغلب مبلمان‌ها و چیدمان‌ها هارمونی و تناسب دارند و با داشتن گوناگونی وتمایزهای فراوان در نقش‌ها و اشکال ، اختیار و انتخاب‌های فراوانی برای شما فراهم خواهند کرد.

میز چوبی جلو مبلی شیشه‌ای

سطح شیشه‌ای که در میز استفاده شده است نکته‌ی با اهمیتی است چون می‌شود مدل و طرح آن را از میز کلاسیک به یک میز چوبی مدرن و شیک تغییر دهد. پیش از خرید توجه کنید که صرفاً چه نوع طرح و مدلی مورد پسندتان است. عمدتاً برای خرید میز چوبی جلو مبلی در چیدمان انواع و طرح‌ها را با یکدیگر مقایسه کنید سپس اقدام به انتخاب نمایید.

میز چوبی جلو مبلی سلطنتی

میزهای سلطنتی در مقایسه با سبک‌ها و طرح‌های دیگر محدودیت دارند چون که تنها با مبلمان به سبک کلاسیک به کار برده می‌شوند. این میزها به دلیل مدل و طرح‌های کلاسیک خود اغلب منحصر به فرد می‌باشند و دارای وسایل زینتی و اضافی هستند بدین سبب نباید در همه‌ی محیط‌ها و اتاق‌ها از آن‌ها استفاده کنید.

میز جلو مبلی چوبی

محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین سبک ، میزهای چوبی می‌باشند که نمونه میز‌های مدرن و زیبایی چیدمان‌ها قلمداد می‌شوند. از طرح‌ها و رنگ‌های روشن تا تیره را در بر می‌گیرند و نمای ویژه‌ای به محیط کار شما می‌دهند. کابرد چوب درختان طبیعی در مدل و طرح‌های این میزها باعث شیک و زیبا شدن چیدمان فضای اتاق کار شما می شود

میز چوبی جلو مبلی سنتی

در حال حاضر تولید مبلمان‌های اداری با تلفیق کلاسیک و مد روز سبب شده این میزها از گوناگونی و مدل‌های زیادی برخوردار باشند ، طرح‌ها و مدل‌های آن ها شامل کنده کاری شده ، تماماً چوب و یا تلفیق سنگ‌های مخصوص و چوب و حتی ترکیب چوب و خطاطی‌های برجسته نیز مشاهده کرد. یکی از ویژگی های این میزها این است که ضرورت ندارد که آن‌ها را مبلمانتان هارمونی کنید.