میز مدیریت

زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید میز مدیریت

میز مدیریت یکی از انواع میزهای اداری است که در تمام سازمان های دولتی و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد. میز مدیریت در اتاق مدیریت قرار می گیرد، به همین دلیل بایستی از کیفیت بالا و ظاهر زیبایی برخوردار باشد. این میز ها در انواع طرح ها و مدل های مختلفی ساخته می شوند. اگر قصد خرید بهترین و با کیفیت ترین میز مدیریتی را برای مجموعه‌تان دارید می‌توانید به صورت رایگان با مشاوران ما در “مبلمان اداری شاریس” تماس حاصل فرمایید.

میز مدیریت چیست؟

میز مدیریت یکی از انواع تجهیزات مورد نیاز برای سازماندهی و مدیریت یک مجموعه به شمار می رود. این میز از سایر میزهای اداری بزرگ تر بوده و ویژگی های منحصر به فردی دارد. میز مدیریت بهتر است با دکوراسیون داخلی و سایر مبلمان اداری متناسب باشد. چرا که این میز نقش اساسی را در جلب توجه کارکنان و مخاطبان داشته و یه وسیله ضروری برای مقامات ارشد و مدیران محسوب می شود.

میز مدیریت مناسب چه ویژگی هایی دارد؟

انتخاب میز مدیریت مناسب برای مدیران شرکت ها و ادارات یکی از دغدغه های افرادی است که می خواهند برای مجموعه خود از بهترین تجهیزات و مبلمان اداری استفاده کنند. چرا که انتخاب میز مدیریت مطابق با دکوراسیون داخلی محیط اداری و سازگار با زمینه کسب و کار، به کارمندان کمک می کند نا وظایف شغلی خود را به صورت فعال و خلاق انجام دهند. همچنین باعث جلب توجه مشتریان و مخاطبان می گردد. 

از مهم ترین ویژگی های میز مدیریتی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی میز مدیریت باید به گونه ای باشد که از ایجاد هرج و مرج و شلوغی بر روی آن جلوگیری کند. همچنین از کشو ها و فضاهای ذخیره سازی برای قرار دادن تجهیزات و فایل ها تشکیل شده باشد.
  • هنگام انتخاب میز مدیریتی مناسب بهتر است به ظاهر، جنس، فرهنگ و نوع کسب و کار خود دقت کنید. 
  • میز مدیریت را متناسب با فضای کاری و طرح های مورد نیاز خود انتخاب کنید. این طرح ها می تواند شامل میزهای مدیریتی کلاسیک و مدرن باشد.
  •  

قیمت میز مدیریت

قیمت میز های مدیریتی با توجه به نوع سبک و متریال استفاده شده در ساخت تعیین می شود. استفاده از متریال های با کیفیت و طراحی منحصر به فرد میز مدیریتی باعث افزایش قیمت می شود.

در میزهای مدیریتی مدرن از متریال هایی مانند شیشه، فلز،سنگ، چوب و … استفاده می شود. هر یک از این متریال ها با توجه به مقاومت و کیفیت خصوصیات متنوعی دارند. قیمت میز مدیریتی مدرن نسبت به میز های کلاسیک ارزان تر می باشند. چرا که نحوه ساخت میزهای کلاسیک پیچیده تر از میزهای مدرن بوده و با متریال چوب ساخته می شوند که بسیار گرانبها و با ارزش بشمار می آیند. همچنین به دلیل منبت کاری و نقش و نگارهای میز کلاسیک، قیمت آن ها بالا تر می باشد.