فایل

فایل اداری

فایل اداری RM-101

دارای دو کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-201

دارای دو کمد و چهار طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-102

دارای سه کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-202

داری دو کمد و هشت طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-103

دارای چهار کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-203

دارای دو کمد و دوازده طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-104

دارای پنج کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-301

دارای بیست و یک طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-302

دارای هفت طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-303

دارای دوازده طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-105

دارای چهار کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-204

دارای چهار کمد و هشت طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-304

دارای سی و سه طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-305

دارای یازده طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-306

دارای بیست طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-205

دارای چهار کشو و چهار طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-107

دارای شش کمد

فایل اداری

فایل اداری RM-108

دارای چهار کمد با درب ال

فایل اداری

فایل اداری RM-206

دارای چهار کمد و شانزده طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-109

دارای چهار کمد بلند

فایل اداری

فایل اداری RM-207

دارای چهار کمد و هشت طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-307

دارای چهل و پنج طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-308

دارای هجده طبقه

فایل اداری

فایل اداری RM-309

دارای بیست و چهار طبقه

ارگان ها ، سازمان ها ، شرکت های بزرگ بیشترین سر و کار را با انواع اسناد ،مدارک ، اوراق و پرونده ها را دارند. نگه داری و منظمم کردن این اسناد بسیار دشوار به نظر میرسد. مدیریت ، رسیدگی و منظم کردن این فایل ها بدون داشتن فضای مناسب کار دشواری است که موجب انباشته شدن این اوراق مهم روی یکدیگر میشود.

گروه تولید رایان میز با تجربه و سابقه ایی که در ساخت انواع میز اداری ، کتابخانه  اداری و فایل اداری دارد و همچنین شناختی که نسبت به این نیاز را پیدا کرده است اقدام به طراحی و تولید انواع فایل اداری در ابعاد و مدل های مختلف را کرده است.  در طراحی و ساخت این فایل های اداری سعی شده تا در کنار زیبایی استناداردهای اصولی در نگهداری اسناد اداری حفظ شود. همچنین با در نظر گرفتن میزان دسترسی کارمندان اداری به این اسناد و پرونده ها در فایل های اداری امنیت محصولات را به دو دسته در طراحی تقسیم کرده است فایل های اداری با درب و کشو قفل دار و فایل های اداری به صورت طبقاتی بدون درب تا راحتی و سهولت در دسترسی به این اسناد در فایل های اداری مشخص شود.

گروه رایان میز در تولید فایل های اداری انواع ابعاد برای بایگانی اسناد در نظر گرفته است . که باعث شده تنوع محصولات در این دسته بر خلاف شرکت های دیگر به حدود ۴۰ محصول در ابعاد مختلف با کاربرد های مختلف برسد. و با توجه به نوع استفاده و کاربری ای فایل های اداری از مرغوب ترین و با کیفیت ترین یراق  آلات استفاده شده که با در نظر داشتن میزان مصرف کشوها ،باز و بست درب و قفل ها از استهلاک آنها به سرعت کم نشود.

ویژگی های فایل های اداری رایان میز

طراحی و زیبایی انحصاری

مسلما فایل های اداری برای نگهداری و بایگانی اسناد و پرونده ها استفاده میشوند اما گروه طراحی رایان میز به زیبایی شناسی و دکوراسیون داخلی محیط اداری نیز توجه ویژه ایی کرده است. تا در کنار کارایی فایل اداری از رنگ بندی  و طراحی منحصر به فرد نیز بهره مند شود. فایل های اداری رایان میز از MDF با روکش های متنوع تولید می شود.

سهولت حرکت درب ها و کشو ها

از نکات مهم در فایل های اداری توجه به روان بودن حرکت درب ها و کشوها می باشد . گروه رایان با دقت به این مسئله در به کار بردن انواع ریل های استاندارد تمام باز شو و نیمه باز شو و همچنین مکانیزم های درب های کمد  فایل های اداری حساسیت بالایی داشته تا کاربران این محصولات بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. در مدل هایی که لزوم استفاده از قفل در آنها وجود دارد طراح و جایگذاری  قفل به نحوی صورت گرفته تا مشکلی در باز و بست و روانی ریل و مکانیزم به وجود نیاید.

میزان مقاومت فایل های اداری

فایل های اداری رایان میز در کنار زیبا از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستن. طراحان شرکت رایان میز با در نظر گرفتن وزن و حجم اسناد و پرونده های بایگانی شده در فایل های اداری به مقاومت طبقات و محصول توحه زیادی کرده اند. استفاده از متریال مرغوب و با کیفیت  نیز تاثیر بالایی در این امر داشته است.

ابعاد و سایز فایل اداری

از ویژگیهای فایل های اداری رایان میز تنوع در اندازه محصولات است. داشتن فضای مناسب با کاربری بالا از شاخصه های  متمایزی این محصولات است.فایل های اداری رایان میز با توجه به نیاز پیش بینی شده در سایز های متنوعی طراحی و ساخته شده است. تعداد کشو ها طبقات و کمد ها با توجه به استاندارد های فضای اداری در محصولات لحاظ شده است. طول و عرض و عمق فایل های اداری نیز مطابق با استاندارد های تعیین شده در تمام مدل ها اعمال شده است.

در آخر با توجه به تنوع محصولات در فایل های اداری و برآورده کردن تمام نیازهای شرکت ها و ارگان های سازمانی،  در این زمینه مجموعه رایان میز این توانایی را دارد تا با توجه به نیاز و در نظر گرفتن ابعاد دفاتر اداری فایل های اداری را به صورت کامل سفارشی مطابق با آنچه که در درخواست مشتریان است را نیز طراحی و تولید کند. طراحان  مجرب گروه رایان میز همواره تجربیات خود و نکات ضروری را در زمینه ساخت و خرید فایل اداری در اختیار مشتریان خود میگذارد.