طراحی دکوراسیون داخلی

اکثر شرکت ها ، سازمان و ارگان های دولتی و بانکها در حال حاضربعد از ثبت و شکل گیری بدنبال بدست آوردن هویت برای خود هستند. آرم و لوگو معمولا اولین المان محسوب می شود. اما بعد از آن مهمترین مساله طراحی دکوراسیون داخلی است. استفاده از رنگ و طراحی اشکال هندسی قرار گیری میز های اداری و کمد ها ، چینش کانتر و لابی هویت آن سازمان و شرکت را بیان میکند. جایی که مراجعه کننده با دیدن دکوراسیون داخلی به هویت آن ارگان و شرکت پی خواهد برد. شرکت شاریس و رایان میز با تخصص در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی اداری و دارا بودن سابقه کاری در زمینه آماده ارائه خدمات لازم به مشتریان خود می باشد.

پیش درآمدی در خصوص دکوراسیون داخلی اداری

کارمندان اداری و سازمانی بیشترین زمان خود را در محل کار کار خود و پشت میزشان میگذرانند در اصل محل زندگی آنها را دفتر کار اداری تشکیل میدهد. نتایج بدست آمده بر اساس تحقیقات و بررسی ها نشان می دهد حدو ۹۰ درصد از کارمندان از وضعیت و محیط کار اداری خود رضایتی ندارند. نداشتن فضای خصوصی و حریم شخصی، یکنواخت بودن خطوط و طرح های محیط استفاده از رنگها و نور پردازی های غیر اصولی و غیر متعارف و … تمام این مسائل باعث میشود راندمان کاری به مرور زمان افت کند.

در این موارد ذکر شده نداشتن حریم خصوصی مناسب از جمله تاثیر گذارترین عوامل در فعالیت یک کارمند است. نداشتن حریم خصوصی در محیط کار باعث میشود تا تمرکز بر روی کار را از دست بدهند. درست است که نظارت بر روی کار کارمندان یک اداره الزامیست اما داشتن یک حریم خصوصی در جایی که بیشترین ساعات روزشان در آنجا می گذرد باعث به وجود آمدن احساس امنیت و داشتن تمرکز کافی بر روی کارشان می انجامد. اما آیا طراحی دکوراسیون داخلی اداری فقط اعمال تغییر در دیوار ها و سقف است؟

مباحث اصلی در طراحی دکوراسیون داخلی

قبل از هر چیزی باید اشاره کنیم که شرکت شاریس و رایان میز در زمینه طراحی دکوراسیون اداری با انجام تحقیقات و بررسی زیاد شیوه نوینی در اجرای دکوراسیون اداری ارائه کرده است که در اینجا به آن اشاره میشود. بهره بری از فضای اداری ابتدایی ترین موضوعی است که در طراحی دکوراسیون اداری در نظر گرفته می شود. شرکت شاریس و رایان میز به هنگام اجرای طراحی های خود در نصب دیوار پوش ها و تغییر دکوراسیون دیوار ها به کارکرد آنها دقت زیادی دارد. استفاده از طبقات و کمد های متناسب با دکوراسیون باعث میشود تا کاربرد متناسب با فضای اداری صورت بگیرد.

ایجاد فضاهای شخصی و جدا سازی محیط اداری نیز در طراحی دکوراسیون اداری باید به نحوی باشد که تعامل کاری و عملکرد کارمند به طور مطلوبی بالا برود.

قبل از انتخاب طرح و رنگ دکوراسیون داخلی نوع فعالیت و مراجعه کنندگان  خود را برررسی نمایید. اگر مراجعه کنندگان شما قشر خاصی را تشکیل میدهند حتما با در نظر گرفتن رفتار آنها دکوراسیون لابی و دفاتر خود را تغییر دهید. ایجاد احساس رضایت و اعتماد از اصلی ترین اهداف طراحی دکوراسیون اداری است. ایجاد زیبایی هایی هدفمند که با روانشناسی مراجعین هدف شما صورت میگیرد به کمی تحقیق و بررسی در این زمینه نیاز دارد.

فرهنگ یک جامعه یکی دیگر از تاثیر گذارترین عوامل بر ساخت یک دکوراسیون اداری است. شاید مدیر یک مجموعه طرحی را انتخاب کند که به نظر زیبا برسد اما بدون تعارف اگر با فرهنگ جامعه در تقابل باشد کاربری خود را از دست میدهد. آنچه که هویت شما را در یک سازمان و ارگان نشان میدهد ظاهر محیط اداری آنجاست و قسمتی از این ظاهر را دکوراسیون اداری شما تشکیل میدهد.

شرکت شاریس و رایان میز در طراحی های دکوراسیون خود بیشتر از متریال MDF و چوب استفاده میکند. استفاده از تکنولوژی برش CNC انعطاف پذیری زیادی در اجرای طرح های مختلف را دارد. با دقت در این مقاله متوجه میشوید اصولی که گروه طراحی شاریس و رایان میز سر لوحه کار خویش در طراحی دکوراسیون اداری قرار داده است علمی میباشد. ما بر این باور هستیم که کاربری در طراحی دکوراسیون اداری باید  با اصول علمی انجام شود و به طور موازی زیبایی شناسی نیز در تمامی طراحی ها اعمال شود، تا بتواند تاثیر خود را بر رفتار کارکنان و مراجعین آن شرکت بگذارد.

اگر از محیط کار خود خسته شده اید یا احساس میکنید روند و راندمان کاری کارمندان شما پایین است کافیست با مجموعه شاریس و رایان میز تماس گرفته تا با بررسی محیط کار شما طرح مناسب را ارائه دهد.