جلو مبلی

از آنجا که در محیط اداری و شرکت تمرکز رو ارباب رجوع ها ، مشتریان و مهمانان و ایجاد حس رضایت کاری در آنها می باشد. بنابر مدیران مجرب از تمام عوامل برای رسیدن به این هدف استفاده میکنند. ما در اینجا به موردی اشاره میکنیم که مربط به حوزه کاری شرکت رایان میز است. جلو مبلی اداری میزی کوچک که کاربری نسبتا مهمی در چینش و دکوراسیون محیط اداری دارد.

بیشتر مراجعه کنندگان به محیط اداری به طور معمول نیاز به میزی دارند تا اسناد و کاغذ های اداری را بر روی آن مطالعه و یادداشت و یا حتی امضاء کنند. از آنجا که مبلمان اداری نشیمن گاه کوتاهی دارد پس مناسب ترین نوع میز برای آن جلو مبلی اداری است.

جلو مبلی اداری با استاندارد تولید میشود که استفاده از آن در موارد اداری به راحتی صورت بگیرد. به صورتی که در هنگام یادداشت کردن و امضاء کردن کاربر به راحتی بتواند به سمت جلو مبلبی اداری خم شود و از صفحه روی میز بتواند استفاده کند. در کنار این کاربرد اداری جلومبلی به نقش این میز در پذیرای از مراجعه کنندگاه و میهمانان میتوان اشاره کرد . در اینجا ما به نکاتی در جهت انتخاب جلو مبلی اداری اشاره میکنیم

استاندارد ابعاد جلومبلی

ارتفاع جلو مبلی از سطح زمین معادل ۴۵ سانتیمتر و اندازه صفحه نیز ۵۰ در ۱۰۰ سانتیمتر میباشد. این اندازه در تمام جلو مبلی های اداری یکسان می باشد. و فقط نو طراحی در آنها متفاوت است. این استاندارد ابعاد متناسب با  تمام مبلمان های اداری ساخته شده است. یعنی برای انتخاب مبلمان و نیم ست اداری محدودیتی در نظر گرفته نشده است. البته لازم به ذکر است که گروه تولیدی رایان میز این امکان را به تمام مشتریان خود داده است که بتوانند با توجه به نیاز ابعاد  دلخواه را با طرح درخواستی سفارش دهند.

جنس MDF جلو مبلی

محصولات رایان میز از جنس MDF  با برشهای CNC که بعد از برش با روکش های مخصوص در طرح ها و رنگهای مختلف وکیوم شده. تولید جلو مبلی و میز های اداری با برش های CNC منجبر به تنوع طرح در ساخت این محصولات شده است . از طرفی داشتن روکش وکیوم شده و طرح پذیری آن جلوه ایی منحصر به فرد به جلو مبلی اداری داده است. جنس این روکش ها مقاوم در برابر خط و خش و اثر لکه ها ناشی از جای لیوان و فنجان است. تمیز کردن این نوع روکش ها بخاطر نوع جنسشان آسان است. پایداری رنگ روکش های میز ها و جلو مبلی های اداری بخاطر کیفیت و نوع وکیوم شدن آن بالا است. این مهم باعث شده تا جلوه میز و جلو مبلی اداری بخاطر رنگ ثابت از بین نرود.

طراحی صفحه جلو مبلی

صفحه اکثر محصولات جلو مبلی اداری شرکت رایان میز از MDF وکیوم ساخته شده است به استثنا مدل JV100 که جنس صفحه آن شیشه با ضخامت ۱۰  میلی متر سکوریت با بهترین کیفیت ارائه شده . در طراحی صفحه جلو مبلی اداری از صفحه های مشکی و پد های چرمی استفاده شده است که نه تنها ازلحاظ زیبایی به جلو مبلی اداری شکل میدهد بلکه دارای کاربرد نیز است. معمولا به خاطر سطح برجسته و طرح دار روکش ها امکان استفاده از صفحه برای نوشتن و امضاء کردن کمی سخت و بعضا باعث پاره شدن اوراق می شود. به همین منظور در طراحی صفحه از پد چرمی و صفحه های صاف مشکی استفاده می شود.

طراحی پایه جلو مبلی

تنوع در طراحی مدل از شاخصه های میز و جلو مبلی اداری در رایان میز است. از این رو در طراحی جلو مبلی اداری سعی شده به کاربری آن نیز توجه شود. داشتن طبقه و کشو در جلو مبل های اداری از شلوغی روی صفحه جلو مبلی جلو گیری میکند و باعث منظم شدن وسایل روی میز میشود. مشتریان محترم نیز میتوانند به صورت سفارشی طرح دلخواه خود را نیز سفارش داده و شرکت رایان میز بر اساس استاندارد ها موجود جلو مبلی اداری را ساخته.

نتیجه گیری در مورد جلومبلی

در نهایت هنگام خرید جلو مبلی اداری با توجه به نکاتی که اشاره شد و همچنین اعمال سلیقه شخصی خود میتوانید که یک میز کوچک اداری در کنار نیم ست اداری خود داشته باشین که بیشترین کاربرد را در هنگام مراجعه میهمانان و ارباب رجوع های اداری دارد. به بیان دیگر قسمتی از شخصیت شرکت و یا شخصیت اداره شما در پذیرایی از مهمانانتان را دکوراسیون اداری به عهده دارد. در هنگام انتخاب جلو مبلی اداری به مدل و رنگ مبل نیم ست اداری خود نیز توجه داشته باشین تا هماهنگی و زیبایی دکوراسیون اداری شما تعادل خود را از دست ندهد.


انتخاب میز اداری مناسب

میز اداری

میز مدیریتی

میز کارمندی

میز کنفرانس

میز چوبی