کتابخانه

کتابخانه اداری

بعد از انتخاب میز اداری و صندلی در دفتر کار اداری بدون شک مهمترین مسئله بایگانی کردن اسناد ، پوشه های ادرای و کتاب ها است. از مهمترین اجزاء تشکیل دهنده دکوراسیون اداری به خاطر بیشترین کاربرد کتابخانه اداری می باشد. شرکت رایان میز در این زمینه با طراحی های مختلف و متانسب با دکوراسیون ادرای و همچنین هماهنگ با طرح میز های اداری جز پیشرو ترین تولید کنددگان کتابخانه اداری می باشد.

استفاده از برش های CNC  در طراحی درب و حاشیه کتابخانه های اداری رایان میز منجبر به تنوع در تولید مدل های مختلف و متفاوت شده است. ساخت درب ویترین کتابخانه با برش یک تیکه هم به استحکام کار و هم به زیبایی کار افزوده است. انتخاب کتابخانه اداری نیز به عوامل متعددی بستگی دارد.

جنس کتابخانه اداری

اغلب کتابخانه های اداری از دو جنس چوب و یا فلز ساخته میشود. نوع  فلزی این کتابخانه های اداری معمولا به منظور بایگانی اسناد و مدارک ساخته میشود. و بیشتر در اتاقهای بایگانی اسند استفاده می شود. چرا که از لحاظ نوع ساختار و طراحی هارمونی مناسبی با دکوراسیون داخلی یک اتاق و دفتر اداری ندارد. نوع چوبی کتابخانه اداری از جنس MDF و MDF با روکش وکیوم ساخته می شود. کتابخانه های برند شاریس  با طراحی لوکس و خاص خود از چوب راش ساخته میشود که تماما ساخته دست می باشد.

در ساخت بعضی از کتابخانه های اداری به جای درب چوبی از درب شیشه ایی نیز استفاده می شود که به خاطر ساختار شکننده آن زیاد توصیه نمی شود. جنس نئوپان که سابقا در ساخت کتابخانه اداری و مصنوعات چوبی استفاده می شد به خاطر عدم استحکام در ساختار توصیه نمی شود. اما جنس MDF با روکش وکیوم به خاطر کیفیت روکش و جنس MDF خام هم دارای استحکام لازم  است و هم زیبایی منحصر به فرد خود را در طراحی بنابراین هنگام انتخاب جنس کتاب خانه اداری به مواردی که ذکر شد دقت کنید تا بتوانید بهترین انتخاب خود را داشته باشین.

طراحی طبقات و کمد های کتابخانه اداری

داشتن فضای مناسب برای جای دادن کتاب ها ، مدارک و اسناد و دفاتر اداری از مهمترین فاکتور های انتخاب کتابخانه اداری است. به طور معمول در کتابخانه های اداری از طبقات یکسانی با اندازه ثابت استفاده می شود. اما در بعضی از کتابخانه های ادرای استانداردهای لازم به اجرا در نمی آید همین امر باعث میشود هنگام استفاده از طبقات برای جا گذاری زونکن ها و پوشه ها با مشکل مواجه شود. علت این مشکل استفاده از طبقات و فاصله غیر استاندارد در ساخت است و موجب انباشته شدن و بی نظمی در بایگانی اسناد اداری در کتابخانه اداری می شود.

استفاده از یراق مناسب در ساخت درب های کمد و وویترین کتابخانه اداری باعث می شود فضای داخل طبقات به صورت بهینه تری استفاده شود. در بعضی از موارد ساخت کتابخانه اداری امنیت نگه داری اسناد در درجه مهمتری قرار دارد که از درب های قفل دار در این کتابخانه های اداری استفاده می شود. از این رو به استحکام یراق قفل درب دقت زیادی شود تا آنجا که ممکن است اتصالات قفل و گیره قفل را امتحان کنید.

کتابخانه سفارشی

گروه طراحی رایان میز به صورت کاملا سفارشی کتابخانه ها و کنسول های مدیریتی اداری را بر طبق آنچه مشتری سفارش میدهد طراحی و تولید میکند. کتابخانه های اداری با ابعاد متفاوت که بعد از سفارش استاندارد سازی ابعاد در طبقات می شود.

طراحی کتابخانه های برای کاربری چند مورد متفاوت. مانند استفاده از طبقات برای قرار گیری مانیتور ، طبقات ویترینی برای تندیس ها و لوح و کمدهای چند کاربری. گروه تولید شرکت رایان میز در طراحی کنسول های سفارشی ابعاد اتاق را اندازه گیری کرده تا در بهترین موقعیت اتاق و زیبا ترین طراحی کتابخانه و کنسول مدیریت را بسازد. این مهم باعث بهره وری عالی از فضای اتاق میشود.استفاده از برش های CNC این امکان را داده تا سفارش دهنده بتواند طرح و حتی لوگوی مورد نظر خود را در قسمت مشخص شده داشته باشد.

در همین راستا سازمان ها و ارگانهایی که با رایان میز کار کرده اند در طراحی سفارشت خود لوگو و نشان سازمانی خود را اعمال کرده اند.

در آخر آنچه که در گروه تولید میز اداری و مبلمان رایان میز اهمیت ویژه ایی دارد رضایت مشتری و ارائه کیفیت مطلوب با توجه به سفارش در کتابخان های اداری است.


دسترسی سریع:

میز اداری ، میز مدیریتی ، میز کارمندی ، میز کنفرانس ، میز چوبی ، کانتر