نکاتی در مورد میز مدیریت

میز کامپیوتر اداری دارای چه استانداردهایی باید باشد؟
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷
میزهای اداری سبک مدرن یا میزهای اداری سبک کلاسیک
خرداد ۱۳, ۱۳۹۷

نکاتی در مورد میز مدیریت

معین کردن بها و هزینه میز مدیریت در دوره‌های کنونی با نظر به توسعه توقعات و انتظارات در مراکز تجاری و صنعتی ، بیشتر از قبل مورد نظر قرار گرفته است.

در بین تجهیزات گوناگون مبلمان اداری ، میز مدیریت برجستگی ویژه‌ای را دارا می‌باشد. میزهای اداری از تاثیر مخصوصی بهره مند هستند.

میز اداری اساسی‌ترین تجهیزات و وسایل کاری کارشناسان ، مدیران و کارکنان در یک کمپین اداری به حساب می‌آید. علاوه بر این برای اشخاص و مراجعه کنندگان نمایانگر منش و شرایط هر شخص در فضای اداری می‌باشد.

در بین میزهای اداری میز مدیریت به علت مقام و مرتبه و وضعیت ویژه مدیران ارزش خاصی را دارا می‌باشد. مدیران یک کمپانی و اداره به سبب ریاست و مدیریت آن برخوردار از امکانات و وضعیت خاصی در مقایسه با دیگران است. دیدارهای ویژه نظیر بستن معاهده‌ها و تجارت و مذاکره کاری ، تماماً در فضای مدیریتی شرکت انجام می‌گیرد. زمانی که مراجعین داخل فضای مدیریتی شرکت می‌شوند اولین چیزی که خودنمایی می‌کند و نگاه مخاطب را جذب می‌کند میز مدیریتی است.

طرح ، ابعاد ، آراستگی و مجموع کیفیت و ویژگی‌های آن در نقطه نظر مشتریان تاثیرگذار می‌باشد در نتیجه می‌تواند در آینده کاری و سرنوشت یک شرکت نقش داشته باشد. بنابراین بایستی دقت ویژه‌ای به گزینش و خریداری میز مدیریت داشت تا قادر بود در نتیجه توفیق و پیروزی تمام کارکنان و پرسنل یک شرکت و موسسه را ضمانت کرد.

در انتخاب و خریداری میز مدیریتی ، بایستی به تمام عوامل توجه داشت و سپس مبادرت به خرید نمود. به منظور دقت به قیمت میز مدیریتی هم به آسایش و رفاه مدیر در زمان انجام امور توجه داشت و هم  علایق و توجه مشتریان و مراجعین را در نظر گرفت. به طور نمونه بایستی دقت کرد که مشتریان و مراجعین غالباً در چه گروه سنی می‌باشند. در صورتی که آنان اغلب اشخاص جوان می‌باشند بایستی به گزینش یک میز مدرن و شیک روی آورد.

اگر چه میز مدیریتی بایستی نسبت به سایر میزهای دیگر طراحی و مدل برجسته‌تر و منحصر به فردی داشته باشد ولی مناسب است که وقتی مبادرت به خرید میزهای سنتی و کلاسیک کنید که مشتریان و مراجعین از بین افراد سال خورده باشند. برای افراد مسن و سال خورده میزهای سنتی و کلاسیک نشانگر بزرگ منشی و تجربه مدیر در حیطه‌ی مدیریتی خود به حساب می‌آید. هزینه‌ای که برای میزهای اداری کلاسیک و سنتی باید خرج کنید به مراتب بیشتر از میزهای سبک مدرن می‌باشد.

به هنگام خرید میزهای مدیریتی به اندازه دقت کنید. برای انتخاب از لحاظ ابعاد و مدل میز مدیریتی ، بایستی در نظر داشته باشید که ابعاد میز در مقایسه با محیط اتاق و سالن بزرگتر و یا کوچکتر نباشد. دستیابی مدیر به میز بایستی به راحتی انجام گیرد. میز مدیریتی بایستی به جز این که از ایمنی و کلیات ارگونومیکی لازم را داشته باشد و تندرستی مدیر را ضمانت می‌کند ، باید به اندازه لازم فضا به منظور جا دادن ملزومات و به علاوه دستیابی راحتی به پوشه‌ها و سندهای گوناگون داشته باشد.

رنگ و فام میز مدیریتی از فاکتورهایی است که به جذب نظر مشتریان و مراجعین مدد می‌رساند. در ساخت میزهای مدیریتی غالباً از رنگ و فام تیره به کار گرفته می‌شود. رنگ و فام تیره در این میزها نمایانگر منش و وضعیت برجسته و ویژه‌ی مدیر در مقایسه با دیگر پرسنل اداره و شرکت است.

شاخه‌ای به عنوان روان شناسی فردی به وسیله میز کاری موجود است که با نظر به میز افراد گوناگون و دکوراسیون آن قادر است تا اندازه بسیاری به منش و علایق شخص مطلع شد.

همه‌ی گزینه‌ها و عوامل گفته شده در قیمت و کیفیت میز مدیریت تاثیرگذار است. فاکتورهایی همچون به کارگیری طراحی‌های مشکل ، سبک کلاسیک و سنتی در این میزها یا به کار گیری طراحی‌های مد روز و ساده ، اندازه به کار گرفته شده‌ی چوب‌های مرغوب در این مدل‌های میزها مثل چوب افرا و گردو یا به کار گیری چوب‌‌های سبک و متریال‌های دیگر ، تلفیق و دکوراسیون اجزای گوناگون مثل روکش‌ها ، چوب ، شیشه ، فلز و چگونگی استفاده مدیر از این میزها ، آیا مدیر کاری و کوشا و شمار زیادی مشتری و مراجعه کننده دارد یا این که مدیر کم کار است و مراجعه کننده بسیاری ندارد.

محیط و محوطه‌ای که در تصرف مدیر است و در آخر جایگاه و شرایطی که یک مدیر در حیطه‌ی کاری و اداری خود دارد ، تماماً از مولفه‌های اثرگذار در میزان قیمت میز به حساب می‌آید.

در خریداری میزهای مدیریت در نظر داشته باشید که هیچگاه نباید کیفیت را قربانی قیمت میز کرد و میزی را انتخاب نمود که برای سال‌های متمادی احتیاجات شما را در فضای کاری برطرف خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میز مدیریتی به این صفحه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *