میز اداری معاونتی

میز اداری معاونتی شاریس

با یک میز اداری مد روز هم می‌شود حس آسودگی داشت و نیز امور و فعالیت‌های جمعی و مشارکتی را اعمال کرد. بیشتر اشکال میزهای اداری جدید از تنوع زیادی برخوردارند ، به این صورت که از این میزها می‌شود هم برای امور متداول انفرادی در اداره آن‌ها را به کار گرفت و همچنین می‌شود برای امور جمعی و تیمی از آن‌ها بهره برد.

میزهای اداری اشکال گوناگونی دارند که هر یک مشخصات و کیفیت منحصر به فرد و متفاوتی را دارا می‌باشد. با نظر به گوناگونی فوق العاده زیاد برای اشکال میزهای اداری قادر خواهید بود با دقت به نیازمندی اداره و شرکت خود میز اداری را گزینش کنید که پرسنل و کارکنان در فضای کاری ویژه خود لازم دارند. پرسنل و کارکنان شما چه در منزل و از راه دور امور را انجام دهند و چه در محیط کاری شرکت باشند ، قابل توجه است که پشت چه میز اداری کار کنند که با احتیاجات آن‌ها هماهنگی و تطابق لازم را دارا باشد.

برای چیدمان و طراحی درونی هر اداره ، اشکال متفاوتی از میزهای اداری جدید و مد روز امکان دارد که مطلوب و درخور باشد ، که در هر یک از آنان جنس و مواد و تنوع‌های متفاوتی به کار رفته است. در تعدادی از اشکال میزهای اداری ، ارتفاع میز قابل تغییرمی‌باشد و سبب می‌شود که کارکنان با هر قامت و اندازه‌ای که هستند در استفاده از میز حس آسودگی را داشته باند. با تغییر و پیکربندی میزهای اداری برای احتیاجات خود ، کارکنان قادرند حالت مطلوب و راحتی را برای جسم خود ترتیب دهند و از این طریق گرفتگی عضلات و در نهایت امکان صدمه بر ستون فقرات کمر و گردن را کاهش دهند.

بعضی مواقع میز اداری به شکلی است که می‌شود به صورت چندکاره به کار گرفته شود. براساس تحقیقات به عمل آمده به این وسیله کارایی و بازده امور بیشتر خواهد شد ، همچنین برای تندرستی و بهبود وضعیت افراد تاثیرات خوبی بر جای می‌گذارد.

در گزینش میز اداری درخور برای کارکنان و اداره ، تطابق سازگاری با فضای کاری و توسعه پذیری اهمیت دارد. بسیاری از کارکنان به صورت عضوی از تیم  و گروه فعالیت دارند و برای پشتیبانی از این بنیاد تیمی و گروهی ، میز اداری را بایست در شکل و ابعاد مساعد تولید کرد. این مشخصه به کارکنان امکان می‌دهد به همان سان که به محیط ، حیطه‌ی شخصی و فضای طبقه بندی شده و شرایط لازم و ضروری خود را تحت کنترل و مالکیت داشته باشند ، اجازه مشارکت در امور جمعی را هم در پشت میز اداری خود برای آن‌ها فراهم گردد.

با مدل‌هایی از میز اداری که برای پذیرش ، محیط روشن و جدا ، محیط‌های اختصاصی و اماکن دیگر وجود دارد ، می‌شود با نظر به کلیات ارگونومیک احتیاج اشخاص و محیط درخور و آماده ، میزهای اداری را طراحی و تولید کرد که در تمام ساعات اداری و کاری از کارکنان پشتیبانی کند.

میز اداری درخور و مطلوب ، فاکتور اثربخشی در کارایی شغلی است. در حقیقت اغلب اموری که در ادارات و شرکت‌ها صورت می‌گیرد در پشت میزهای اداری می‌باشد. در صورتی که میز اداری آسودگی لازم و قابلیت تغییر پذیری مطلوب را داشته باشد و طبق محیط و احتیاجات کارکنان ساخته شده باشد و از لحاظ ظاهری نیز با طرز دکوراسیون اداره و شرکت هارمونی لازم را داشته باشد ، در وضعیت کارکنان اثربخشی زیادی خواهد داشت. گزینش میز اداری طبق اصول ارگونومیک سبب می‌شود که کارکنان خرسند ، رضایتمند و تندرست باشند و عملکرد مناسبی را از خود نشان دهند.

این که شما چه اموری را اجرا می‌کنید و به چه محیطی نیاز دارید ، بر ابعاد و اندازه میز اداری اثر دارد. میزهای اداری از جنس‌های متنوع و با پوشش‌های متفاوتی تولید می‌گردند. امکان دارد یک جنس و نوع برای میز اداری یک شرکت درخور و مطلوب باشد اما برای اماکن دیگر این گونه نباشد. همه‌ی این موارد وابسته به این استکه میز شما در چه مکانی جای دارد و غالباً برای چه اموری به کار گرفته می‌شود.

گزینش برای میزهای اداری غالباً از جنس چوب و MDF می‌باشد. گزینش جنس‌های پلاستیکی گزینه دیگری است ولی در زمان به کارگیری این میزها ، مقدار وزن و سنگینی که قادر به کنترل آن هستند زیاد نیست. فلز گزینه دیگری می‌باشد مخصوصاً در صورتی که قرار است همه روزه از وسایل و ابزار بسیاری استفاده کنید.

این که میز اداری بایستی چه ویژگی‌هایی را دارا باشد ، مبحث و فاکتور با اهمیتی است. بایست در نظر داشته باشید چه عواملی برای شما در اولویت قرار دارد ، آیا مایلید میز زیبا و مدرن و با کارایی زیادی را انتخاب کنید یا تمایل دارید میزهای کم هزینه‌تری خریداری کنید و تا هر زمان که به آن‌ها احتیاج داشتید برای شما کارایی داشته باشند.

انواع میزهای اداری مدرن

میز یکی از وسایل و تجهیزات در محیط‌های اداری به شمار می‌روند که در نبود آن‌ها وضعیت به منظور انجام امور و سر و سامان دادن کارها فراهم نخواهد شد. مدیران مجرب و پیروزی که در اندیشه تهیه وسایل و ابزار اداری و شرکت و محیط کاری خود می‌باشند به مبلمان اداری به کار گرفته شده خود و دیگر کارکنان و پرسنل اهمیت به خصوصی می‌دهند. آن‌ها عقیده دارند که فراهم کردن اشکال میزخای اداری بایستی به فاکتورهای اصولی و ارگونومیکی اهمیت ویژه‌ای داد که مسلماً باور و نظر این گونه اشخاص غالباً درست می‌باشد.

طرح و مدل‌ میزهای اداری از دیگر مشخصه‌هایی می‌باشد که بایستی در هنگام خرید به آن‌ها دقت لازم را داشت. مسلماً میزهای اداری اثربخشی فراوانی در جذابیت و شیک شدن محیط کار دارند. به طور معمول مبلمان اداری متناسب هر فضا بر تندرستی روح و روان و بدن کارکنان ، جذابیت محیط کاری ، بیشتر شدن عملکرد و بازده پرسنل ، گیرایی و جلب نظر مراجعین و خریداران شرکت و فزونی سود و درآمد گروه و تیم ، ثمربخش می‌باشد. بدین سبب ، مدیران بیشتر از سابق به میزهای اداری مورد استفاده در اداره و کمپانی‌ها دقت دارند.

هر چند شماری از خریداران به  میزهای سنتی و کلاسیک مایل دارند ولی مبلمان اداری مد روز هم هواداران ویژه خود را دارد. اصولاً گزینش جنس ، ابعاد ، شکل و مدل و… توسط خریداران انجام می‌گیرد ، چنان چه علاقه داشته باشند متخصصان در این امور مناسب‌ترین انتخاب را برای آنان توصیه می‌کنند و راهنمایی لازم را انجام می‌دهند.

میز مدیریتی مدرن

فضای کاری مدیر همان گونه که از عنوان آن مشخض است نخستین بخش یک کمپانی یا اداره می‌باشد که نیازمند به  وسایل و اسباب ویژه‌ای خود را دارد لیکن خوب است که اندکی نسبت به بقیه قسمت‌ها دکوراسیون بهتری داشته باشد. میزی که برای فضای کاری مدیریت انتخاب می‌شود بایستی مشخصه‌های ویژه‌ای داشته باشد ، چرا که اساساً مدیران امور خدماتی و عمومی را اجرا نمی‌کنند ولی مسلماً زمان‌های طولانی را پشت میز مدیریتی می‌گذرانند. ابعاد میز ، رنگ و فام آن و مدل آن بایستی مطابق با فضای کاری باشد. مسئله‌ای که به جز ظاهر و جذابیت این میزها مهم است ، حس آسودگی عدم کسالت مدیران در زمان‌های مدید می‌باشد.

میز کنفرانس مدرن

سالن کنفرانس یکی از تجهیزات هر کمپانی و موسسه‌ای می‌باشد که هدف مشارکت با دیگر شرکت‌ها را دارد. به علاوه برپایی نشست‌ها بین کارمندان و پرسنل اداره نیازمند یک فضای جداگانه می‌باشد. سالن کنفرانس مکانی برای مذاکره و حل و فصل امور است ، ولی چیدمان و طراحی درونی این مکان اثربخشی فراوانی در چگونگی مذاکرات و نشست‌ها دارد.

میز گروهی مدرن

کارکنانی که امور و مسئولیت‌های یکسانی دارند و در یک مجموعه کاری می‌باشند ، میز گروهی را برای امور خود به کار می‌گیرند که اتصال کانال رایانه و تلفن‌ها به سادگی اجرا شود و غالباً به وسیله‌ی دیوایدرها به منظور صیانت از حیطه‌ی شخصی هر یک از کارکنان از یکدیگر تفکیک می‌شوند که بلندی جداکننده‌ها زیادتر از ۴۰ سانتی متر نیست.

میز اداری منشی مدرن 

میزهای منشی که اغلب در کمپانی‌ها ، موسسات و ادارات استفاده می‌شود در اشکال و طرح‌ها و جنس‌های گوناگونی در بازار عرضه می‌شوند. نکاتی که بایستی در زمان خرید این میزها به آن دقت داشت ، ابعاد ، متریال ، رنگ مطابق با چیدمان درونی اداره و شرکت می‌باشد. میز منشی مهم‌ترین فاکتور در محیط درونی فضای کاری می‌باشد چرا که همه‌ی دقت و نگاه مراجعین وارباب رجوع به این میزها می‌باشد. پیشنهاد می‌شود میزهایی را به کار گیرید که حفظ محدوده و چهار چوب مسئولیت اپراتوری و خدماتی در آن رعایت شده باشد. این گونه میزها به شکلی ساخته شده‌اند که احتمال ارتباط میان اپراتور و مراجعین به گونه‌ی مناسب‌تری فراهم گردد.

میز اداری کارشناسی مدرن

این گونه میزها به منظور آسان سازی امور برای کارشناسان در فضای ادارات و شرکت‌ها طراحی می‌شود. میز کارشناسی بایستی سطح وسیعی را دارا باشد تا در زمان انجام امور شخص بتواند همه‌ی تجهیزات و وسایل و احتیاجات خود را در آن داشته باشد ، به علاوه با نظر به سپری کردن زمان‌های مدید پشت این میزها ، میز کارشناسی بایستی از راحتی و عوامل ارگونومیکی ویژه‌ای تبعیت کند تا مسائل اندکی را برای تندرستی اشخاص ایجاد کند. برای گزینش میز کارشناسی مطلوب پیشنهاد می‌شود نخست برآورد صحیحی از ملزومات کارکنان داشته باشید و بعد بر طبق احتیاجات ، مدل آن‌ها را خریداری کنید.