درباره ما

شرکت رایان میز وطن از سال ۱۳۸۰ به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه تولید میز و مبلمان اداری به صورت MDF وکیوم با بهره گیری از نیروی متخصص ایرانی ، استفاده از بهترین فناوری و تکنولوژی روز دنیا و طراحی خاص پیش رو در تولید میز مدیریتی ، میز کارمندی ، کتابخانه اداری و جلو مبلی با تنوع در طرح و رنگ می باشد.  همچنین با داشتن تجارب کافی در زمینه طراحی و اجرای سالن های کنفرانس ، سالن همایش ، پارتیشن بندی سازمان های دولتی ، ارگان ها ، دفاتر و مراکز اداری در حال ارائه خدمات مطابق با نظر کارفرما با قابلیت شخصی سازی است.

این شرکت با ارائه و ساخت میز و مبلمان اداری با طرح های مدرن و به روز و ایجاد تنوع با قیمت های متناسب با کیفیت سعی در ایجاد رضایت مشتریان خود را همواره داشته و به عنوان هدف اصلی خود قرار داده است. در این راستا نیز در تولیدات خود از مرغوب ترین و با کیفیت تیر مواد اولیه روز استفاده شده است. استحکام و مقاومت کالا و همچنین ثبات از ارکان مهم شرکت رایان میز در تولید میز و مبلمان و کتابخانه اداری است. ما بر این باوریم که ماندگاری طولانی کالای تولیدی باعث اعتماد مشتریان به این شرکت است.

از ویژگی های میزهای اداری رایان میز سهولت در جابجایی به علت قابلیت دمونتاژ شدن و مونتاژ شدن آسان است.همچنین تجربه در ساخت کتابخانه و کمد های اداری این شرکت را قادر به تولید و ساخت کتابخانه های  همسان با مدل های میز مدیریتی و کارمندی و همچنین جلو مبلی اداری است. رایان میز در ساخت کتابخانه اداری به صورت سفارشی  در هر سایز و ابعاد را دارد.که این کتابخانه ها نیز به صورت MDF  وکیوم شد و با برش CNC ساخته می شود.

شرکت رایان میز توانایی در تولید و طراحی پارتیشن دوجداره و تک جداره و کانتر با توجه به سفارش مشتریان را دارد.

شرکت رایان میز در کنار برند با سابقه رایان میز دو برند شاریس و چینه را نیز ثبت و در اختیار دارد.

برند شاریس تولید کننده میز مدیریتی و مبلمان اداری به صورت کلاسیک رنگ و چوب. میز هایی خاص با طراحی و رنگ متمایز از سایر میزهای اداری. مدل های میز مدیریتی در برند شاریس حاصل هنر و نگاهی متفاوت به طراحی دکوراسیون داخلی محیط اداری می باشد که با بهره از هنر ایرانی معرق در چوب و تلفیق طرح های مدرن در ساخت میز مدیریتی محصولاتی خاص وهماهنگ با سلیقه های فرد ساخته می شود. محصولات فاخر برند شاریس به صورت محدود ساخته میشود بدین معنی که هر مدل از میزهای مدیریتی شاریس با شناسنامه که تمام جزئیات خاصه این محصول را بیان میکند تولید و تنها یک یا دو نسخه ساخته میشود.

یعنی صاحب و خریدار هر یک از محصلات شاریس مالک انحصاری آن مدل محسوب میشود. برند شاریس جزء محدود برندهایی است که در زمینه مصنوعات چوبی، ارائه دهنده خدمات پس از فروش می باشد. این خدمات توسط متخصص و استادکار مجرب رنگ چوب حتی در محل انجام میشود. زیبایی انحصاری دفتر کاری با مدل های میز مدیریتی شاریس کامل میشود.

برند چینه تولید کننده ست های اداری رو میزی و آنچه که محیط اداری و دفتر کاری برای چیدمان نیاز دارد است. ست های اداری خاص با تنوع در رنگ و طرح و متناسب با دکوراسیون داخلی و فضای اتاق که نظم و زیبایی را برای دفتر کاری مشتریان  خود به همراه دارد.تولیدات چینه دارای کیفیتی عالی و استحکام است.

رایان میز افتخار دارد که سابقه همکاری و ارائه بهترین خدمات به دیوان عدالت اداری درطراحی و تجهیز کردن سالن کنفرانس، ستاد کل نیروهای مسلح ساخت و طراحی میز و دیوار پوش های سالن کنفرانس ، طراحی و ساخت میزهای اداری و سالن کنفرانس استانداری تهران ، و همچنین همکاری و ساخت تجهیزات اداری دادگستری شهر های زنجان، تبریز، ارومیه ، اردبیل و مشکین شهر را داشته است.

نمایندگی های رایان میز در تهران، خیابان حافظ، بلوار دلاوران و همچنین در سایر شهرهای دیگر از جمله تبریز، شیراز، شهر شوشتر، اردبیل، اهواز آماده ارائه خدمات و محصولات خود به همکاران و مشتریان عزیز خود میباشد. و در این مسیر با ایجاد نمایندگان جدید در تمامی شهر های ایران و فراتر در حال توسعه و ارائه محصولات خود میباشیم.شرکت رایان میزخریداران محصولات خود را عضو خانواده خود و نمایندگان این شرکت را شریک کاری خود میداند.

محصولات میز این شرکت در چند بخش به تفکیک عبارتند از : میز اداری ، میز مدیریتی ، میز چوبی ، کانتر، میز کارمندی ، میز کنفرانس