توضیح و اطلاعات کاملی پیرامون میز گروهی

میز کامپیوتر اداری دارای چه استانداردهایی باید باشد؟
اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷

توضیح و اطلاعات کاملی پیرامون میز گروهی

آنچه باید در مورد میز گروهی بدانید

خرید میز گروهی مطابق سلیقه و طبع ، کار آسانی نیست ، افزون بر توجه به گزینه‌های گوناگون ، بایست آگاهی بسیاری در این زمینه داشت تا در زمان انتخاب میز گروهی نو و تازه با معظلات و ابهامات رو به رو نشویم. در انتخاب میز گروهی گزینه‌هایی مانند شمار افراد ، طرح میز گروهی ، محکم بودن و دوام آن ، آسودگی جای نشستن ، اندازه سالن و سایز میز ، جنس میز ، وضعیت آب و هوایی کاربرد آن ، بها و هزینه میز گروهی و در پایان منحصر به فرد بودن در مدل و طرح دقت کرد.

میز گروهی نه فقط وسیله‌ای برای گرد آمدن افراد گروه و مکانی برای گفت و گو و تبادل اطلاعات می‌باشد همچنین یک مکان مرکزی با اهمیت در چیدمان فضاهای اداری می‌باشد و این مسئله انتخاب صحیح آن را مضاعف می‌کند.

هنگامی که به لزوم میز گروهی آگاه شدید خوب است پیش از خرید به چندین گزینه دقت کنید ، تفاوتی ندارد برای خرید این وسیله چه اندازه پول خرج کنید. نکته اساسی این است که میز گروهی چه قیمتی و چه کم هزینه برای شما استفاده داشته باشد و از نظر مدرن بودن و شیکی احتیاجات شما را فراهم آورد.

میزان هزینه خود را تعیین کنید: زیرا مقدار پول شما ارتباط کاملی با نوع میز ، ابعاد میز ، استحکام میز ، مشخصات و امکانات میز دارد.

میز گروهی مستحکم خریداری کنید: اگر مایلید از میز و صندلی برخوردار باشید که در گردهمایی‌ها و پذیرایی‌ها سال‌های زیادی استقامت و تداوم داشته باشد میزهای چوبی عالی‌ترین انتخاب هستند چوب‌های مشابه MDF و چندلایه‌ای دوام خوبی دارند و با صرفه و کم هزینه می‌باشند ولی به دوام و مستحکمی میزهای چوب‌های افرا ، گردو ، بلوط و… نمی رسند.

میزهای شیشه‌ دار را انتخاب کنید: میزهای شیشه‌ای همواره  مطلوب و زیبا بوده‌اند چرا که با اقسام مدل‌های چیدمان هارمونی دارند. رویه ی درخشان آن برای محیط هایی که احتیاج دارند وسیع و روشن  نشان داده شوند به بهترین نحو کفایت می‌کند. شیشه‌هایی که در حال حاضر در رویه این میزها استفاده می شود پایدار در برابر فشار و ضربت و سایش بوده و ایمن هستند. اگر مایلید زیبایی شیشه و چوب را در مجاور همدیگر حس کنید می‌شود بر روی میز گروهی چوبی ورقه و رویه‌ای شیشه‌ای قرار دهید که به چوب میز صدمه و خراش وارد نشود و همچنین روشنی و زیبایی ویژه‌ای به محیط انتقال می‌دهد.

انتخاب میزی که قابلیت جا به جایی داشته باشد: میزهایی با ساق‌های منفصل از یکدیگر را انتخاب کنید ، طرح و انواع میز‌های دایره‌ای را برگزینید این گزینه‌ها شما را در حمل و نقل میزها کمک می کنند. جنس میزهایی که چندلایه هستند و جعبه بندی و باز و بسته می‌شوند موارد مناسبی هستند ، چوب‌های چندلایه محکم و مقاوم و سبک وزن می‌باشند بنابراین با انتخاب این جنس میزها هر موقع که به آن‌ها احتیاجی نداشتید یا برای حمل و نقل به راحتی آن‌ها را باز و بسته و جعبه بندی کنید.

خریداری میزی که در اکثر اتاق‌ها جای می‌گیرد: میزهای بیضی شکل و دایره‌ای برای اتاق‌های چهارگوشه مناسب و مطلوب می‌باشند به علاوه برای چیدن صندلی‌ها اطراف آن‌ها انطباق پذیرند. اگر چه انواعی از میزهای مستعطیل شکل سطح و طرحی دارند که در مواقع لزوم می‌توان آن را باز و بسته کرد و تعداد نفرات زیادتری از آن بهره ببرند.

رنگ‌های مناسب را برگزینید: در خرید میزهای گروهی توجه کنید که رنگ‌هایی را مد نظر قرار بدهید که در زمان‌های مدیدی برای شما جذاب و زیبا باشند. رنگ‌های تیره غالباً پایدارند و همواره مرسوم و شیک به حساب می‌آیند.

میزهای گروهی چوبی انتخاب کنید: یکی از محبوب‌ترین انواع میز‌ها ، میزهای چوبی می‌باشد که در این مدل ساقه‌های میز و صندلی از چوب تولید می‌گردد که جذابیت و دوام و برتری بسیاری در قیاس با انواع مدل‌های دیگر دارد. بدین سبب میزهای تولید شده با چوب طبیعی و مطلوب گران‌تر نیز می‌باشند که اگر هزینه برای شما مهم نیست توصیه ما میزهای چوبی می‌باشد.

میزهای با رویه جداشونده انتخاب کنید: در این میزها ساقه‌ها و سطح بالایی میز به راحتی از هم جدا می‌شوند و غالباً به منظور حفظ زیبای چوب ، عمر و برتری آن قطعه‌های چرمی و پارچه‌ای را روی آن قرار می‌دهند.

معیارهای ارگونومیکی را در نظر داشته باشید: طول و عرض میز ، گستره‌ی امکانات و دسترسی از مکان نشیمن ، طرز قرارگیری ساقه‌های میز در زمره‌ی نکاتی است که هماهنگی و آسودگی اشخاص را در زمان نشستن بر روی میز گروهی معین می‌کند. معیارهای ارگونومیکی میزهای گروهی قابل مشاهده نیست و تنها در زمان استفاده مشخص و روشن است پس از مارک‌های با اعتبار را انتخاب کنید که همه‌ی جوانب و معیارهای ضروری را در محصولات خود لحاظ کرده‌اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد میز کنفرانس به این صفحه مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *