اکسسوری چینه

بهم ریختگی روی میز کار باعث میشود تا سردرگمی برای پیدا کردن وسیله مورد نیاز پیش بیاید. در طول یک روز کاری کارمندانی که با اوراق و اسناد زیادی سر و کار دارند بیش از کارمندان دیگر صفحه میز اداری آنها دچار بهم ریختگی می شود. منظم شدن و نظم گرفتن وسایل روی میز اداری مستلزم رسیدگی و وقت است. از آنجایی که زمان در امور اداری بسیار ارزشمند همین بهم ریختگی و بی نظمی باعث اتلاف وقت در امور اداری میشود.

احتمالا این زمان کوتاه زیاد مورد توجه و محاسبه قرار نمیگیرد اما کافیست با جمع بندی همین زمان در یک روز به عددی در حدود ۶۰ دقیقه برسین  واضح است که این زمان فقط صرف جابجایی و پیدا کردن لوزام مورد نیاز می شود .لوازمی مانند پانچ ، دستگاه منگنه ، پوشه ها ، خودکار و یا مداد و مهرهای اداری که با بهم ریختگی و بی نظمی در چیدمان صفحه میز ادرای پیدا کردنشان نیز سخت میشود.گروه اکسسوری چینه از مجموعه شاریس در این زمینه با ارائه و ساخت محصولات متفاوت سعی در حل این مشکل به صورت علمی و اصولی را دارد که همراه با تکنولوژی  در حال به روز شدن است.

راه حل چیست؟

شاید استفاده از کشو ها و کمد ها منطقی به نظر برسد اما باز کردن و بستن آن نیز زمان بر و در بعضی میز ها باعث استحلاک در و مکانیزهای آن می شود. ست های اداری رومیزی مجموعه وسایلی هستند که برای نظم دادن لوازم مورد نیاز شما بر روی صفحه میز اداری به کار میروند. این ست ها معمولا از چند تکه تشکیل میشوند که هر قطعه آن کاربری خود را دارد که باعث می شود وسایل مورد نیاز را در خود جای دهد و تا حدودی از بهم ریختگی میز جلو گیری کند.

در هنگام خرید ست اداری رو میزی احتمالا به محصولات پر زرق برق زیادی برخورد کردین.محصولاتی با متریال های متفاوت از شیشه و چرم تا پلاستیک و سنگ. ست های اداری رومیزی که تعداد قطعات آن زیاد است و بعضی از آنها یا برای شما کاربری ندارد یه اصلا نمی دانید کاربری آن چیست همین باعث میشود که تعدادی وسایل اضافه باز روی میز اداری شما قرار بگیرد. قطعاتی که نه تنها کاربری ندارند بلکه باعث می شود چهره میز شما نیز زشت تر به نظر برسد.

برند کسسوری چینه از مجموعه شاریس با در نظر گرفتن نیاز و دقت در طراحی روز اقدام به تولید نظم دهنده و ست های اداری  کرده است که در عین سادگی کاربری بالایی دارد.ست های اداری زیبایی از مهمترین شاخصه های آن در طراحی است. احتمالا در نگاه اول به این نوع ست های اداری مدرن کاربرد آنها کم به نظر برسد اما کافیست به جایگیری لوازم مورد نیازتان در این ست ها دقت کنید. جای گزاری صحیح از اصول طراحی این ست های اداری است. در بعضی از طراحی ها به قرار گیری وسایل به روز شده نیز دقت شده مانند محل قرار گیری تلفن همراه در این ست های  اداری.

پد مانیتور و لبتاپ

از جمله مواردی که کمتر در ست های اداری به آن توجه نشده است محل قرار گیری مانیتور و لب تاپ است. در بیشتر اداره های دولتی و ارگان ها مشاهده شده که از کتاب یا جعبه و بعضا اشیا دیگری برا بالا بردن ارتفاع مانیتور از سطح میز استفاده میشود.وسایلی که نه تعادل لازم را دارند و نه  زیبایی. برند چینه با تولید پد زیر مانیتوری با رعایت استاندارد و زیبایی در این محصول کاربری  دیگری را نیز به آن اضافه کرده است که نظم دهنده وسایل و نگه دارنده تلفن همراه از جمله آن موارد است.

گردش جریان هوا در زیر لبتاب الازامی است چرا گرم شدن دستگاه باعث کاهش و کند شدن عملکرد لبتاب میشود بنابرین در طراحی این پد های زیر لبتاب شبکه و پنجره هایی در زیر آن برای گردش جریان هوا ایجاد شده است. قرار دادن محلی برای موس و بالشتک طبی و نگه دارنده تلفن همراه نیز در این ست اداری لحاظ شده است.

جنس ست اداری چینه

تمام محصولات چینه از جنس چوب و MDF  با برش CNC و روکش وکیوم ساخته شده است. مقاومت و زیبایی در محصولات چوب و MDF  چینه از ویژگی های بارز آن به حساب می آید. تنوع در رنگ و بافت روکش  های MDF  از دیگر خصوصیات ست های اداری چینه است.